GLB – LEADER IJsselvallei

Heeft u een plan in de IJsselvallei dat helpt om goed om te gaan met landschap, grond en water? Ondersteunt uw plan de overgang naar duurzame landbouw en zorgt het voor culturele en recreatieve voorzieningen voor inwoners? Dan kunt u subsidie aanvragen.
Laatst gewijzigd op: 30-juni-2026
Status: Open
Wanneer: Deze subsidie geldt tot 17-12-2027 (meer dan 1 jaar)
Voor wie: Rechtspersonen (zoals een stichting of vereniging) en ondernemingen zonder rechtspersoonlijkheid (zoals een VOF of maatschap)

Subsidie aanvragen

Deze subsidie komt uit het Gemeenschappelijk Landbouwbeleid (GLB). LEADER helpt bij de ontwikkeling van het platteland en is speciaal bedoeld voor kleine projecten die belangrijk zijn voor de regio. Initiatieven die veel steun krijgen van inwoners uit de regio hebben de voorkeur. 

Stimulus Pverzorgt de uitvoering van deze subsidie. Meer informatie over deze regeling vindt u daarom op de website van Stimulus.  

Uw subsidie stap voor stap

In de video hiernaast ziet u hoe u subsidie aanvraagt en wat er daarna gebeurt.

Heeft u vragen?

Stel uw vraag via het vragenformulier. Of bel ons op nummer: 026 359 9999.